איך בונים אתר אינטרנט – שאלת השאלות

 

איך בונים אתר אינטרנט. זו השאלה המעניינת ביותר שיש בזמן האחרון. השאלה היא כמובן לא איך בונים אתר אינטרנט מבינה טכנית – את זה כל בונה אתרים יכול לומר בחמש דקות בקלות. השאלה איך בונים אתר אינטרנט היא שאלה מהותית וחשובה. מאז מהפכת האינטרנט, אתר האינטרנט הפך להיות הפנים של החברה או העסק. למעשה, מאחר ורוב האנשים מבצעים את הרכישות השונות שלה דרך אתרי אינטרנט היום, לאתר אינטרנט יש חשיבות מרובה. האתר צריך להיות בנוי באופן אשר משדר יוקרה ולגרום לקורא לרצות להישאר בו ולקרוא והיחשף לעוד ועוד דברים או אפילו בשלב מאוחר יותר לרכוש חלק מהמוצרים שהאתר מציע. על מנת להביא למיצוי הפרסום והשיווק של העסק צריך לשאול איך בונים אתר אינטרנט מנקודת המבט של הגולש והלקוח ולא מנקודת המבט של המוכר. כאמור – בסופו של דבר מי שמכריע הוא הלקוח אשר יחליט אם לרכוש או לא או הגולש אשר יחליט אם להישאר באתר או לעבור לאתר אחר. לפיכך כאשר חברה רוצה להשתמש בפלטפורמה של אתרי אינטרנט על מנת לבנות לעצמה אתר אינטרנט שיהיה מוצלח וימשוך הרבה לקוחות והרבה קוראים היא צריכה לשאול את עצמה איך בונים אתר אינטרנט.

כלומר, איך הופכים את אתר האינטרנט למעניין כך שיהיה כיף לגלוש בו. האם בשימוש בהרבה תמונות והסברים קצרים? אולי לחילופין דווקא בשימוש בהרבה סרטי וידאו. בעולם של היום שיש פחות ופחות סבלנות ואנשים נוטים יותר ויותר להיות מוסחים על ידי ריגושים שונים, יש חשיבות ליצור עניין אשר תגרום להם להמשיך ולהיות מרוכזים במה שאנחנו רוצים שיהיו מרוכזים ולכן השאלה איך בונים אתר אינטרנט מבחינה מהותית היא מאוד חשובה משום שצריך להפוך את האתר למעניין ונעים לצפייה ובעיקר שימשיך למשוך עוד ועוד אנשים להיכנס אליו.

כאשר יש עסק שרוצה לבסס את עצמו על חנות אינטרנטית על אחת כמה וכמה השאלה איך בונים אתר אינטרנט היא שאלה מהותית בעניינו. משום שללא אתר אינטרנט מוצלח ככל הנראה בכלל לא יהיו לו לקוחות והעסק לא יצליח.