ביטוח אחריות מקצועית- מציל אותך מתביעות

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית כשמו כן הוא- כבעלי עסק או כבעלי מקצוע, עליכם לתת שירות מקצועי לשביעות רצונו של הלקוח.

מדוע אתם צריכים ביטוח אחריות מקצועית?

אם אתם מוכרים מוצרים מסוימים, מוצרים אלו אינם יכולים להימכר כפגומים, או ליצור פגם ונזק כלשהו ללקוח לאחר שהשתמש במוצר ולאחר שפתח אותו. גם אם סיפקתם מוצר איכותי ושלם, יתכן ומשהו שאינו בשליטתכם יצור בו פגם, ובוודאי כאשר מדובר במוצרים אכילים החשובים לבריאות הצרכנים. בנוסף אם אתם אנשי מקצוע העוסקים במקצועות חופשיים, מוטלת על כתפכם אחריות רבה. למשל כרופאים אתם עלולים להיות חשופים בפני תביעות משפטיות עקב מתן תרופה לא נכונה או המלצה לשימוש בתרופה שהסבה נזק לחולה, או כך בכל אופן הוא טוען. כעורכי דין אתם עלולים לפגוש לקוחות רבים שלא יהיו מרוצים מאופן הטיפול שלכם בתיק שלו, ייתכן והלקוח המסוים לא זכה במשפט כאשר ייצגתם אותו, או לא קיבל את התוצאות להן ציפה.

מהו ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית מעניק את ההגנה מפני מצבים אלו. גם אם אתם רואי חשבון או אף בנקאים, עליכם לקחת בחשבון שיהיו לא מעט לקוחות לא מרוצים המרבים להגיש תלונות, במידה והמלצתם למשל על השקעה בתיק מניות מסוים והלקוח הפסיד כסף רב, יתכן ותהיו חשופים לתביעה משפטית בבית דין שתאלץ אתכם לשלם פיצויים רבים, גם במקרה זה ביטוח אחריות מקצועית יהווה עבורכם את הביטוח החיוני להגנה על תחום המקצוע שלכם מפני גחמות של כל לקוח, או מפני כל נזק עתידי למוניטין המקצועי שלכם.

ביטוח אחריות מקצועית מכסה לא רק את המקצוע

ביטוח אחריות מקצועית יגן גם על כל הציוד הפיזי של העסק שלכם, וכיום ביטוח אחריות מקצועית הוא חשוב לאור הקשיים הרבים הצצים בעולם העסקי כיום- קשיים כלכליים, התמודדויות לאורך השנים ועם תקופות של שפל במכירות כלליות או בתנועה של הלקוחות. ביטוח אחריות מקצועית יגן על התנודות המהירות במשק ועל כל הפתעה העלולה לצוץ ולהערים קשיים על העסק שלכם, או על המקצוע שלכם. אם אתם רוצים שהעסקים שלכם יפרחו ויצמחו חשוב לבטח את העסק באופן מקיף, כך שהעסק יוכל לשגשג גם אל מול כל אתגר או מכשול.   

מקווי שנהנתם מהכתבה מוזמנים להגיב לנו ולשאול שאלות, יש עוד כתבות מעולות באתר שלו אל תפסיקו רק בזו.