הכשרת מאמנים | בית ספר לאימון | קורס אימון – בית ספר למאמנים

הכשרת מאמנים | בית ספר לאימון | קורס אימון – בית ספר למאמנים

גומא- בית ספר למאמנים ומרכז הגישור

 

קצת על גומא- גומא הוא בית ספר למאמנים ומרכז לגישור לאימון אישי אשר קיים משנת 1998. קהל לקוחותיו הוא גופים מוסדיים כמו גם הציבור הרחב להם היא מעניקה הסמכה מקצועית ביותר בתחומי הגישור והאימון. הצוות של גומא פיתח, כחלק מהיותו בית ספר למאמנים, את שיטת ההכשרה המיוחדת המכונה שיטת 12 הצעדים לטיפול בהתמכרוית אשר משלבת כלים מתחום האימון.

 

בית ספר למאמנים שהוא בית

 

המטרה המרכזית של גומא היא לסייע לאנשים ולקדם אותם בדרך למפגש עם עצמם, עם רצונותיהם ובחירותיהם כך שאלה ישפיעו על דרכם האישית בחיים וכמו כן על הדרך המקצועית. בנוסף, בגומא מספקים לקהילת הלקוחות גם התמחויות משלימות לתחומי האימון- למשל אינדקס מאמנים ומגשרים, השכרת חדרים, כנסים מקצועיים ובקרוב מאוד גם פתיחת קהילה מאחדת לכל המאמנים אשר תעניק מענה גם בתחומי השיווק והמכירה.

 

בתור בית ספר למאמנים ומרכז גישור לגומא יש נסיון רב בתחומי הגישור  והאימון והיא נחשבת לחלוצה בישראל בתחומים אלה. לגומא צוות מקצועי ומיומן אשר מעבר לנסיון שלו רואה בתחום עיסוקו חזון ושליחות חברתית של ממש. הבוגרים של גומא יודעים, שבתום לימודיהם הם מצטרפים למשפחה חמה ויזכו תמיד לקבל תמיכה ומענה.

 

יתרונות נוספים של גומא הם בפריסתה הארצית- לגומא סניפים במרכז, בחיפה ובירושלים ואפשרות תשלום נוחה לכל קורס. צוות היועצים של גומא יישמחו תמיד להעניק מענה קשוב ומהיר לתלמידים ולבוגרים בכל התלבטות או ייעוץ בדרכם המקצועית.

 

לסיכום, גומא- בית ספר למאמנים ומרכז הגישור מעניקים לתלמידים סט כלים שעובד, אך חשוב מאוד שכל מי שניגש לאחד מהתחומים הללו יגיע עם רצון בוער לשנות משהו, בעצמו או בסביבה וכמובן- יתמיד בתירגול של הכלים שהוא רוכש. יחד עם כל אלה- צפויה לו הצלחה בתחום המבוקש ואנו בגומא נתמוך בו לאורך כל הדרך!