העיר החדשה- פרויקט ההצלחה של דרור הלוי

דרור הלוי , dror halevi , דרור הלוי העיר החדשה

דרור הלוי בעל חברת העיר החדשה הוא אחד השמות היותר בולטים כיום בתחום הנדל"ן בארץ ובעיקר בפרוייקטים גדולים שנעשים בעיר תל אביב.

כמה עובדות על דרור הלוי והעיר החדשה שברשותו:

העובדה הראשונה שגורמת לא אחת להשתאות גדולה היא המקורות של דרור הלוי איש הנדל"ן שמזוהה כקפיטליסט. המקורות שלו הם מהקיבוץ למעשה דרור הלוי גדל והתחנך בקיבוץ על ברכי הסוציאליזם והשיתוף. לכן מפתיע רבים הדרך הארוכה שעשה מהקיבוץ לאחד המקומות הגבוהים בתחום הנדל"ן כיום בארץ.

עובדה שניה היא, שאהוד ברק ראש הממשלה לשעבר ורמטכ"ל לשעבר שמקורותיו הצבאיים גם הם כשל דרור הלוי בסיירת מטכ"ל , רכש חמש דירות באייקון טי אל וי, פרוייקט נדלני מבית העיר החדשה של דרור הלוי שעתיד להבנות בסמוך לכיכר רבין בתל אביב.

עובדה נוספת הינה כי דרור הלוי בעל חברת העיר החדשה חלש על מיזם קבוצת רכישה אותה הקים בעצמו עבור לוחמים ביחידות קרביות לשעבר. המיזם הגדול היה לייסד עבורם ישוב ייעודי עבורם שנקרא כפר אורנים סמוך לישוב מודיעין. זהו פרוייקט שהעלה את העיר החדשה למודעות ואת שמו של דרור הלוי כאיש נדל"ן רציני וחזק בארץ.

פרוייקט נוסף של קבוצת רכישה שיזם דרור הלוי, היה מיזם נדל"ן לאנשי הייטק מגדלי הייטק שהוקמו בצד המזרחי של תל אביב ורשמו הצלחה גדולה לחברת העיר החדשה והעלו את קרנה בתחום הנדל"ן.

עוד פרוייקט שיצא לדרך באותה הדרך של קבוצות רכישה שדרור הלוי כבר ידע לנהל פרוייקטים מוצלחים מסוג זה, היה מיזם לעשירי האלפיון העליון שהקימה העיר החדשה על חורבות בית חולים אסותא הותיק בתל אביב.

גם בפרוייקט היוקרתי הזה, רכש אהוד ברק דירה במיזם המפואר.

עובדה נוספת, היא כי העיר החדשה שמה לה למטרה ולערך את היכולת להתחדשות עירונית בתל אביב. דווקא במקום בו אין כמעט שטחים ומגרשים פנויים, היכולת להפיק מיזמי ענק בתחום הנדל"ן אינה פשוטה כלל ועיקר וניהול מטרה שכזו שמה את דרור הלוי על מפת הנדל"ן בארץ.