חוג שחייה | שחיה לילדים | קורס שחייה למבוגרים – שחיית ti

שחיית ti

 

שחיית ti היא שיטת לימוד של שחיית חתירה, שיטה זו עוזרת להגיע אל עבר מרחקים ארוכים ביותר בקלות רבה וללא מאמץ. ובמיוחד כאשר היא נעשית בבית ספר מוביל לשחייה.

גם אנשים אשר אינם יודעים לשחות יכולים ללמוד בקלות רבה את תהליך השחייה, הפלוס בדרך זאת הוא שאין צורך לדעת לשחות חתירה טרם שמתחילים את הקורס, הלימודים הללו הם אינם דורשים מאמץ רב וכושר גופני

והיתרון הגדול ביותר זה שניתן ללמוד את השיטה הזאת בכל גיל.

 

במהלך השנים נעשים שינויים רבים, חלקם משתדרגים והופכים להיות טובים יותר, ואכן ישנו שינוי גם בתחום השחייה.

אם עד היום היו שוחים שחייה חתירה ודבר זה דרש מאמץ גופני אזי כיום ניתן לשחות שחיית חתירה באופן יותר פשוט וקל וזה יתבצע על ידי שחיית ti, שהיא כמו שחיית חתירה רק באופן פשוט יותר על ידי פעולות מתמשכות.

טרם אשר נכנסה שיטת שחיית ti אז היה אפשר להבחין שמרבית האנשים שוחים או בשחיית חזה או בשחיית חתירה, אך מאז שנכנסה שיטה זו נוח יותר לשחות איתה ואין ספק בכך.

כאשר אדם הולך ללמוד אימוני שחייה בקורסים שנועדו עבור שחייה מלמדים אותו שחיית חזה, ושחיית חתירה, אלו השחיות שרוב בני האדם שוחים.

כאשר האדם לומד לשחות על פי שחיית חתירה ti, אזי בכך נמנע ממנו מצב של שרירים שנתפסים או כאבים מיותרים.

 

כל אחת משיטות השחייה נותנת לאדם את האופציה להתנהל נכון בהיותו במים, ולהצליח לנוע ממקום למקום במים בקלות רבה.

השחייה היא פעילות שיש צורך רב לדעת אותה עוד מגיל קטן, אלו אשר אינם הספיקו ללמוד שחיה בהיותם ילדים יכולים תמיד ללמוד את האימון שחייה גם בהיותם מבוגרים.

במהלך לימודי השחייה ישנה אפשרות ללמוד את שיטת שחיית ti.

 

נערכות קבוצות אימון ותרגול של לימודי שיטת שחיית ti, התלמידים לומדים בכך לשפר את המיומנויות שלהם בבריכה, ואכן גם אלו אשר כבר יודעים לשחות יכולים ללמוד את השיטה הזאת משום שמטרתה היא להרחיב את הידע של האדם וללמד עוד דרך נוספת של שחייה.