מכירים את רשת נעמן ?

נעמן

מותגי החברה בתחומי הפורצלן והנירוסטה הם המותגים הוותיקים ביותר שקיימים בחברה.

חברה זו מציעה כלים שונים ומיוחדים לבית, ולמטבח, כלי הגשה, כלי אמבטיה, ועוד דברים רבים.

המלאי קיים בכמויות גדולות במחסנים ועל כן גם כאשר נגמר היא יכולה לספק עבורכם את מבוקשכם.

נעמן היא חברה מובילה ביותר ומתעסקת עם הספקים הטובים ביותר אשר מעניקים לה ייבוא של סחורה באיכות גבוהה, אשר מאפשרת לה להציעם לשוק הישראלי במחירים ממש תחרותיים.

בכדי להבטיח לכם את המוצרים הטובים ביותר שקיימים, אז רשת נעמן דואגת שמוצריה יבדקו גם בקפידה מלאה במפעלים שלה, ורק לאחר שהם עומדים בתקן הישראלי אזי היא משווקת אותם לחנויות, כמו כן נעמן הולכת לתערוכות רבות אשר מתקיימות בארצות שונות בעולם וזאת על מנת להתעדכן בכל הדגמים החדישים שיוצאים, להביא כאלו גם אל הארץ, בכדי שהלקוחות בישראל יוכלו להנות מכך.

חברת נעמן עלתה לאוויר בשנת  2014 והיא בעצם האתר הגדול ביותר של מוצרי בית, טקסטיל ומתנות. האתר זה הוא בבעלות של Bee קמעונאות, שהיא בעצם חברת בת של "אלון החזקות ברבוע כחול ישראל בע"מ, זו אשר מובילה למעלה מ70 שנה את כל עולם הצרכנות.

נעמן גם רוצה לספק עבור הלקוחות שלה חווית קנייה מהנה, ללא צורך במאמץ רב, אלא בביצוע שנעשה דרך האינטרנט, בדרך שהיא קלה ונוחה.

אופן הקנייה יכול להתבצע דרך הטלפון, או דרך האינטרנט, וזה מגיע עד לבית הלקוח באריזה מושקעת ויפה.

גולשי האתר של נעמן יכולים לבחור את המוצרים דרך הסתכלות באתר, ועל ידי כך לבחור את המוצר אותו הם רוצים.

כל הזמנה אשר נעשית מגיעה לבית הלקוח בצורה של מסירות ובאופן אישי בלבד.

אנחנו מאמינים שכאשר הלקוח נכנס לאתר, אז יש לו את האפשרות לבצע את הקנייה הנוחה ביותר אותו הוא רוצה לבצע, קנייה אשר מאפשרת לו גם שקט נפשי, רוגע, ובטחון, וזה מפני שהאתר מאובטח בצורה הטובה ביותר שקיימת.

וכן אפשר להחזיר מוצרים אם אינכם רוצים אותם, וכמובן שהכל בכפוף לתקנון.

בקרת האיכות של חברת נעמן היא מן הטובות ביותר שקייימות, והמשוכללות ביותר, ועל כן המשלוחים נעשים בצורה הטובה ביותר, כי קיים מערך משוכלל.

כמו כן לחברת נעמן קיים קטלוג אשר מאפשר לכם לבחור את המוצרים שהנכם רוצים מתוך קטלוג קיים, וזה שירותים מיוחדים אשר קיימים רק באתר.