מכללת גומא

מכללת גומא

קורס גישור במכללת גומא

גומא הוא מרכז לימודים בתחום הגישור אשר מעניק הכשרה בתחום הלימוד והאימון, את הסמכות ואת הקורסים אשר ניתנים מתוך עולם זה, גומא נוצר לפני כעשר שניעם ומאז הוא מכשיר מאמנים רבים. אם הנכם כאלו אשר אוהבים לעבוד עם החברה ואוהבים לעזור לאנשים אז מכללת גומא היא המקום עבורם.

התפיסת עולם שנלמדת במכללת גומא היא שכאשר אנו רוצים להשיג משהו אנו צריכים להתאמץ ולשאוף קדימה עד אשר נצליח לקבל את זה. הקורסים הנלמדים במכללת גומא ניתנים על ידי מאמנים מקצועיים בתחום, אשר הם מנוסים וידריכו אותכם שלב אחר שלב.

במשך הלימודים המתאמנים מקבלים כלים אשר עוזרים להם להתנהל נכון בחייהם האישיים וגן בחיי החברה והמשפחה, כמו כן הם יכולים לעזור לאחרים בחייהם וזה על ידי גישור.

 

תהליך הגישור זוהי בעצם שיטה שבה מיישבים ומסדרים סכסוכים. המגשר הוא אדם אשר מסייע לשני הצדדים להגיע לפתרון. את הגישור ניתן לבצע בכל מיני סכסוכים שונים.

במה שונה הליך הגישור מכל הליך משפטי אחר?

הליך הגישור מתבצע כאשר ישנה דעה מנוגדת בין שני הצדדים. שני הצדדים צריכים לומר שהם מסכימים להגיע לפשרה ולגישור.

רק אז מתחיל להתקיים תהליך הגישור והוא מתבצע בעזרת שני הצדדים. המגשר יכול להציע הדר, אך אם אין הדבר מקובל על שני הצדדים אז אינו יכול להגיע לפשרה. המגשר מחויב לשמור על סודיות מוחלטת בנוגע לכל המידע המתגלה לו בעת הליך הגישור.

מטרת הקורס

קורס גישור במכללת גומא הינו קורס אשר יעניק לתלמידיו כלים נכונים כיצד להתנהל בצורה נכונה בסכסוכים שונים, לפתור בעיות ולנהל משא ומתן. מדובר בקורס אשר מעניק ידע גם בתחום האישי וגם בתחום המקצועי.

התכנים של הלימוד במכללת גומא הם:

תהליך משא ומתן וההתכוננות אליו, למידת הדרכים לגישור ואימון, יידע בדרכים ליישוב סכסוכים מחוץ לבית המשפט, שלבי הגישור, הקשבה ויצירת קשר בגישור, תפקידו של המגשר, סודיות,מציאת פתרונות, הסכמי גישור, ועוד.

לימודי הגישור במכללת גומא מתאימים לקהל הרחב ובמיוחד לעורכי- דין, למשפטנים, מנהלים, אנשי עסקים, אנשי הוראה וכ'ד.

קורס גישור במכללת גומא הוא כ60 שעות והוא נערך ב10 מפגשים.