מלון רוטשילד

מלון רוטשילד

רוטשילד שבתל אביב הינו אחד הרחובות הפופולאריים והאהובים ביותר בעיר. לא בלי סיבה רבים פוקדים את הרחוב מדי שישי אחר הצהריים וכן בשבתות, לטייל בשדרה וליהנות מהאווירה השכונתית המעניקה שייכות ובית. רחוב רוטשילד הינו בין הרחובות התוססים ביותר בעיר ומציע נגישות לכל נקודה קיימת בעיר כולה תוך דקות ספורות. מאידך, תושבי הרחוב מעידים על איכות חיים גבוהה ועל יחסי שכנות תוססים – מה שהופך את הרחוב לאידיאלי עבור צעירים ומשפחות בתחילת דרכן.

מלון רוטשילד נבנה ברחוב רוטשילד לא מזמן וכבר מפיח ברחוב כולו תחושת שינוי מרעננת. אופן הבנייה והעיצוב של המלון הופכים אותו לעיצוב יחידי במינו ולחווית אירוח בלתי נשכחת למשך שנים רבות. בניגוד ללא מעט בניינים ומלונות אחרים הממוקמים ברחוב, מלון רוטשילד נבנה בהשקעה מקסימלית בכל פרט ולו בפרט הקטן ביותר במלון, בכל חדר ובכל קומה מקומותיו. במרפסות המלון ניתן להבחין בפסלים השרים ואילו כל פרט בתוך המלון משלב בין תקופות ובין עולמות שונים.

ברוחו של רוטשילד

המלון עצמו עוצב ברוחו של הברון וכולל לא מעט תמונות הקשורות לחייו ואלמנטים שונים המהווים חלק מחייו של הברון רוטשילד עצמו. הלובי מקדם את פני הבאים באווירה חמימה ונעימה, הבר מציע משקאות על חשבון הבית ובסמוך אליו ניתן למצוא את חדר האוכל המרוהט במגוון רהיטים בסגנון אקלקטי מרענן. במקום ניתן למצוא חדרים ברמות יוקרה משתנות ובגדלים שונים כך שאפשר לבחור את החופשה האולטימטיבית. כל אחד מהחדרים מרוהט ומאובזר במיטב האבזור המפנק החל מהריצוף ועד הכספת. כל אחד מהחדרים משלב מגוון סוגי עיצובים שונים המהווים פיסות מתקופות משתנות.

מהמרפסת ניתן להשקיף אל רחוב רוטשילד מלא החיים והתוסס ואילו כל אחד מהחדרים מרוהט ומעוצב במיטב בהתאם לרמת היוקרה. ניתן למצוא לא מעט אביזרים שנבחרו באופן אישי ובהתאמה לרמת הפאר המשתנה של החדר. המלון הינו מלון אקולוגי כך שהמוצרים השונים עוברים לתהליך מחזור לאחר השימוש ואלו אותם ניתן למסור – מועברים גם הם. את מוצרי הטואלטיקה אורזים אנשים בעלי מוגבלויות. אין ספק כי המחשבה שעמדה מאחורי עיצוב המלון הינה בין המעמיקות שישנן בתחום המלונאות והבנייה.