מסעדת שף | מסעדות בתל אביב | מסעדה בנווה צדק – מסעדת קימל

מסעדת קימל

 

מסעדת קימל היא מסעדה אשר כל אלו שנכנסים אליה מרגישים באווירה המיוחדת הקיימת שם, ואכן מסעדה זו נחשבת לאחת המסעדות המצליחות בתל אביב.

העיצוב של מסעדת קימל הוא עיצוב כפרי, ואכן כל אדם אשר עובר לידה מרגיש את הצורך הרב להכנס אליה ולשבת לאכול לאכול בה.

 

מיקומה של מסעדת קימל זה בקצה נווה צדק, שוכנת בגבול כלבו שלום, במבנה שהוא משופץ ומרהיב ביותר, מבנה זה היה לפני 129 שנים שייך לשיח טורקי.

הריהוט שקיים במסעדת קימל הוא ריהוט מעץ, וכך אף הרצפה. כל דבר ודבר אשר קיים במסעדה זאת נעשה על הצד הטוב ביותר, בין אם זה האבזור השונה והרב אשר קיים במסעדה זו, החל מהפרט הקטן ביותר כמו מאפרה וצלחות ועד הקירות הצבועים בצבעים מרהיבים ועיצוביים.

 

מסעדת קימל אשר נחשבת מסעדת השף היא למעשה מעין חגיגה אחת גדולה של דגים, גבינות, ובשרים, הכל תחת נינוחות צרפתים. בתפריט העסקי אשר מוצע במסעדת השף הזאת מוצעים מאכלים טעימים ביותר.

בין המאכלים השונים והמנות העיקריות אשר מוצעות במסעדת קימל, אתם יכולים למצוא מאכלי צ'יפורה, פסטות שונות עם פירות יין אשר מתובלות בתבלינים שונים וכן בשמנת, יין לבן, ושום.

תפוחי אדמה אפויים, סטייק סלומון איכותי ומשובח, לימדונים כבושים, כבדי עוף המתובלים בדבש וריבת גזר חזה עוף, וכן עוד מאכלים רבים מאד וטעימים ביותר, אשר אלו שמגיעים לאכול אותם בוודאי נהנים מארוחה משובחת ויוקרתית.

 

הפלוס הגדול שקיים במסעדת קימל  זה שכל האווירה שלה זה אווירה כפרית ועל כן כשאר מגיעים לאכול בה אווירה זו משרה רוגע ונעימות רבה.

 

כידוע אנשים אוהבים לאכול במסעדות שנחשבות למסעדות יוקרתיות ומציעות מאכלים משובחים וטעימים, מסעדות אשר בעת שהם יאכלו בהם הם יהנו מכל רגע ורגע, והמאכלים יהיו נחשבים למאכלים מן השורה הראשונה.

 

אלו אשר רוצים ארוחת צהריים משובחת בימי שישי במסעדת קימל יכולים להגיע מהשעה 12 וחצי עד 4 וחצי בצהריים, ולקבל תפריט הכולל מנה ראשונה עיקרית, וקינוח והכל בעלות של מחיר נוח במיוחד.

כמו כן במסעדה זו ניתן גם לערוך אירועים פרטיים של עד 70 איש.