נווה מדבר אגדה שהפכה למציאות

נווה מדבר

נווה מדבר נמצא בלב חולות המדבר של מועצה אזורית רמת נגב, כמרחק נסיעה של עשרים דקות דרומית לבאר שבע, נווה מדבר זה בעצם אתר ספא ומרחצאות של הנגב.

זהו מבנה מדהים ביופיו, אשר פונה אל מול הנופים של המדבר, ובו בעצם יש חוויה גדולה מאד עבור הגוף והנפש כאחד, קיימות שם בריכות מים תרמו-מינרליים עם מים חמימים ושוקקים, ואיתו גם יש מרכז של ספא, אשר מציע פינוק מקצועי ועשיר.

מה שמיוחד באתר של נווה מדבר זה שהמים התרמו מינרליים מבעבעים בו כל ימות השנה.
הצבע של המים משתנה בהתאם לקידוח שממנו מקבלים את המים באותו יום, וזה בגוונים של ירוק אפרפר, מים אלו חיוניים וטובים מאד, ומזרזים את פעילות תאי העור וחידושם.

אם אתם רוצים להשלים לכם את החוויה למהנה במיוחד, אז תוכלו ללכת ולהתפנק במסעדה הבשרית שקיימת שם, או בקפיטריה החלבית, ועל ידי כך גם להנות מארוחה טעימה.

נווה מדבר הוא בעצם אתר אשר מציע לכם לבוא ולהנות בו מיום מפנק במיוחד, וזאת לצד כל המינרלים והדברים הבריאים אשר קיימים בו.
להגיע אל מקום זה זה להגיע ליום של מנוחה לנפש ולגוף, יום אשר יעניק לכם הפסקה מכל הריצות שנעשות ביום יום, ותוכלו ביום זה להתפנק לכם כמו שצריך.

בנווה מדבר קיים מבחר של בריכות שונות ומיוחדות אשר בהם יש מים טרמו מינרליים, שתורמים לבריאותו של הגוף,

חלק מן הבריכות שקיימות שם הם:
בריכת ג'קוזי אשר יש בה כ37 עד 40 מעלות חום,
בריכה שמיועדת עבור פעוטות,
בריכת ישיבה, שבה אפשר לשבת להנאתכם ולהנות מן המים
וכן בריכה חיצונית.

בריכה החיצונית שקיימת מוצע עבורכם מבחר רחב של דברים אשר עשו עבורכם, כמו למשל פרגולות, ומדשאות רחבות ידיים אשר משתרעות בו, מיטות נוחות עבור אלו שרוצים לשבת בנחת ולנפוש.

וכן אם אתם רוצים לשמור חפצים בלוקר, אז ניתן לכם מפתח שאיתו תוכלו לשמור את חפציכם.
אם כן אנו רואים שנווה מדבר הוא המקום האידיאלי והמתאים עבור אותם אלו אשר רוצים להעניק לעצמם יום מפנק, לגוף ולנפש, דבר אשר בריא מאד לגוף וצריכים זאת לעיתים.