שליחויות מהיום למחר עושים עם חברת שליחויות פרטית

שליחויות מהיום למחר

שליחויות אשר נעשות מהיום למחר אתם פשוט חייבים לעשות עם חברה פרטית.

נכון, קיים השירות המפורסם "דואר 24" של דואר ישראל, אבל השירות שאנו מציעים הוא ברמה הרבה יותר גבוהה, שזה אומר – יותר נוחות לכם בתור הלקוחות שלנו. מדוע אנו אומרים זאת? תשאלו את עצמכם כמה פעמים יצא לכם לעמוד מול הלבלר בדואר, להזמין מעטפה של דואר 24 ולקבל תשובה כמו "זה לא באמת יהיה תוך 24 שעות כי לא התייצבתם מוקדם במשרד הדואר". עובדתית הפקיד אומר אמת: יש טווח של זמן בו ניתן לספק את השירות, וכנראה שאם לא קמתם מוקדם, חציתם את הגבול. בחברה פרטית ישנו סיכוי מופחת שזה יקרה, לא רק משום שיש פחות עומס לקוחות, אלא גם בשל העבודה היעילה והמשאבים הרבים שאנו משקיעים בחברה כדי להרחיב את היריעה, ולאפשר לכמה שיותר לקוחות לצרוך את השירות האטרקטיבי והנחשק של אספקת מכתבים וחבילות בתוך 24 שעות מהמשלוח.

מה אתם מקבלים בתמורה לתשלום לשירות שליחויות מהיום למחר?

  • תעודת מעקב אחר המשלוח עם קוד סודי בזמן אמת.
  • אספקת המכתב או החבילה לנמען כבר ביום המחר.
  • אריזה נוחה וקלה לפתיחה.
  • חבילה שמורה ומוגנת היטב.

יצוין כי בדומה לדואר, לא תמיד שליחויות מהיום למחר יהיה אפשרי, אבל כפי שהבטחנו, היריעה שלנו גדולה יותר, וניתן לעתים גם באמצע היום לספק לכם את השירות. כמובן שהלבלרים שלנו מחויבים להודיע לכם אם השירות אינו אפשרי, וככלל: כל עוד הבטיחו לכם את השירות, ושילמתם את התעריף הראוי עליו, המשמעות היא שביום המחר הנמען יקבל את החבילה או המכתב.

מתי כדאי לשלוח את המכתב מהיום למחר, ומתי זה כדאי פחות?

שירות שליחויות מהיום למחר הוא שירות יקר, אנו אומרים זאת מראש אם הנושא טרם הובן. לכן, כל מה שאתם צריכים לשלוח, עליכם לחשוב האם באמת קריטי שהנמען יקבל בתוך 24 שעות. בדרך כלל, אם אתם עורכי דין שזקוקים לשלוח מכתבי התראה בשם לקוחותיכם לצד גימ"ל, זה מצריך הגעה בתוך 24 שעות, ומצריך שזה יהיה מכתב רשום. כך גם כאשר מדובר במתנה שאתם שולחים ליום הולדת של אדם מסוים וזקוקים לכך שזה יגיע בדיוק בתאריך X. בכל מקרה אחר, בו השליחה אינה בהולה, מוטב לשלוח רגיל את המכתב, ולזכות בתעריף משלוח זול יותר.