1+1 בסינמה סיטי | סרטים חדשים | סרט תלת מימד – סינמה סיטי

1+1 בסינמה סיטי | סרטים חדשים | סרט תלת מימד – סינמה סיטי 

 

סינמה סיטי זהו עולם הסרטים. במקום זה קיימים את כל הסרטים החדשים אשר יוצאים.

האיכות הניתנת שם לצפייה היא איכות ברמה גבוהה מאד מהרגיל.

הישיבה היא מול מסך ענק עם עוצמה גבוהה של ווליום, וכן יש לרשותכם כסאות נוחים אשר מספקים לכם את חווית הצפייה למהנה במיוחד אשר תיסחף אותכם אל תוך הסרט.

 

כמו כן בסינמה סיטי קיימים סגנונות רבים של אולמות שונים, בינהם אולמות רגילים, אולמות של vip- הכניסה לאולמות אלו מצריכה תשלום יקר יותר אך התשלום שווה את זה מפני שאולמות אלה מעניקים עבור הבאים אליהם, שירות פרטי ואישי הנקרא vip, חצי שעה טרם הקרנת הסרט יכולים להגיע אלו אשר רכשו כרטיסים לכך, ולהנות מארוחה עם מגוון עשיר ורב של מטעמים שונים, קינוחים, שתייה, פופקורן, גלידות, והכל לפי רצונם ללא הגבלה בכמות, ניתן לאכול מהם כמה שרוצים, דבר אשר מעניק חוויה עצומה וגדולה.

כמו כן גם ההגבלה של הכנסת השתייה והפופקורן לסרט עצמו היא איננה מוגבלת ועל כן אפשר להכנס עם כמה שרוצים, ובכך להנות.

 

הכסאות אשר קיימים בvip הם כסאות נוחים במיוחד ומתכווננים, יש אפשרות לכוון את המושב של הגב או של הרגליים לפי איך שנוח.

ואכן אלו אשר רוצים לחוות חוויה רומנטית ביחד, יכולים לרכוש את הכניסה לvip ולהנות מכל מה שמוצע עבורם.

 

כמו כן קיים בסינמה סיטי גם מתחמי אוכל שונים, בין אם זה מסעדות בשריות, ובין אם זה מסעדות חלביות, ברים, דוכנים של גלידות, וקיוסקים, חנויות צעצועים, חנויות בגדים, הנעלה, ועוד מבחר רב ביותר של דברים אשר עומדים לרשות האדם אשר מגיע אל המתחם של הסינמה סיטי.

 

בסינמה סיטי קיימים גם סרטי תלת מימד אשר בכניסה אליהם מקבלים הצופים משקפיים מיוחדות, ובעזרתם ניתן לצפות  בסרט ולהרגיש תחושה כאילו שהכל קרוב וחשים בתוך הסרט עצמו, וזאת הודות לתלת מימד.

 

אם כן כאשר אתם מחפשים בילוי מהנה וכיפי לשבת בכיף ולהנות מצפייה איכותית וברמה גבוהה של סרט, מבין הסרטים החדשים והמבוקשים שיוצאים אזי הסינמה סיטי יספק לכם זאת.

הסינמה סיטי קיים בערים רבות ושונות ועל כן בכל חלק בארץ ניתן למצוא כמה מתחמים כאלה, בין אם זה המרכז או הצפון.