מה זה ?Cuts of Diamonds

Cuts of Diamonds

האם נתקלתם במושג cuts of diamonds ולא ידעתם במה מדובר? בדיוק לשם כך נכתב המאמר הזה. cuts of diamonds זה למעשה סגנון או עיצוב בהם משתמשים כאשר חותכים יהלום ומעצבים אותו עם פוליש. אחד הפולישים המוכרים מכונה brilliant cut. cuts of diamonds לא מתייחס בכלל לצורה של היהלום, וחשוב לשים לב לכך. המונח מתייחס לסימטריה, לפרופורציות ולפוליש של היהלום. cuts of diamonds משפיע באופן ניכר על האופן בו היהלום מבריק. המשמעות היא שאם ה- cuts of diamondsנעשה באופן חובבני, היהלום יהיה פחות זוהר.

Cuts of Diamonds

Cuts of Diamonds

 

על מנת להשיג את התוצאות הטובות והמוצלחות ביותר, פותחו במהלך השנים מספר שיטות וצורות לביצוע cuts of diamonds. באופן כללי, המשותף לכולן הוא העיסוק בסימטריה ובפעולות המשפיעות על הסימטריה של היהלום, משום שבסופו של דבר פעולות אלו קובעות יותר מכל את צורתו ועיצובו הסופי של היהלום.

בעלי המקצוע אשר מבצעים cuts of diamonds לוקחים בחשבון מספר גורמים נוספים אשר משפיעים על עבודתם, כגון הצורה והגודל של היהלום. גורמים אלה משפיעים במידה ניכרת על סוג ה- cuts of diamondsאשר בעל המקצועי יבחר לבצע בסופו של דבר.

העיסוק ב- cuts of diamond כלל אינו עיסוק חדש, וניתן לאתר בעלי מקצוע בתחום עד ימי הביניים. אולם, בתקופות קדומות יותר, הבסיס התיאורטי של ה- cuts of diamondsלא היה מפותח מספיק. בסיס זה החלק להתפתח באופן מקצועי רק במהלך המאה ה-20. גם כיום, טכנולוגיה חדשה בתחום הולכת ומתפתחת כל הזמן. כך למשל, השימוש בקרן לייזר בשביל החיתוך ובמחשבים לצורך הגברת רמת הדיוק. כל אלה הביאו לידי כך ש- cuts of diamondsכיום מתבצע ברמה גבוהה במיוחד, המאפשרת מגוון רחב של אפשרויות לבחירה באופן שלא היה קיים קודם לכן.

הסוג הפופולרי ביותר של cuts of diamonds הוא העיצוב המכונה modern round brilliant, כלומר, עגול-בוהק מודרני. עיצוב זה מתבסס על מחקר מתמטי ואמפירי מעמיק, אשר תרם לשיפורו ולהפיכתו למדוייק ביותר ולאיכותי ביותר. סוגים נוספים של קיימים, ומידת הפופולריות שלהם תלויה בעיקר באזור הגאוגרפי ובצרכים של הלקוחות.